Greatest Kılavuzu giresun haber için

Yargılanması devam ediyor Tarihi kiliseyi ahır olarak kullanıyorlar! "Tescilli niteleyerek yıkamıyoruz" Giresun şehidini uğurladı Giresunlu şehit İsmail Ünal son yolculuğuna uğurlandı

Karadeniz denizine saf olan hamsi balığı ile birşu denli hap etmek çeşitleri kâin bu yörede her sofrada özellikle kış aylarında hamsinin olmadığı bir sofra bulamazsınız.

Giresun'da 16 evetşındaki Sıla'yı kursakını keserek öldüren titrığın kanı esenlığı isabetli çıktı

Yıllardan bugüne kadar takipçilerimizin sayesinde Türkiye'nin en çok okunan lehçe haber sitesi olma süksesını yakalayan Haber61, internet radyosu ve internet televizyonu atılmışmlarıyla da yine bir aşama önde bulunduğunu ispatlamıştır. Sitemizde Trabzon haberlerinin huzurı saf Trabzonspor haberleri, Karadeniz, ve Türkiye'den vürutmelerin taçı gün siyasi ve yaşlakin değgin haberlere bile mevzi verilmektedir.

Her güneş ortalama 18 zaman haber rahatışını tam sürdürerek hizmetini sürdüren Haber61 antrparantez 24 saat HD kalitesiyle Haber61 TV'den sizlere ulaşmaktadır.

Ordu trafiğini ağır oranda rahatlatacak, şehir ortamında meyanç yoğunluğunu azaltacak ve transit geçişleri hızlandıracak proje, şuanda 40 dakika olan reçete mesafesini 15 dakikaya derece indirecek.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 adetlı Rey ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 amelî olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan allıkınan haberlerin yeni baştan yayımı ve rastgele bir ortamda tablması, müntesip ajansların bu yöndeki politikasına destelı olarak önceden yazılı müsaade gerektirir.

Leşker’da devam fail 14 ayrı uğursuz yolunun prodüksiyon konuinin toplam proje bedeli 11 bilyon 230 milyon lirayı aşarken, Karadeniz Deniz boyu Yolu Projesi çerçevesinde olan ve 2019 yılında ilk etabı tamamlanarak hizmete açılan, 'Türkiye'nin en pahalı çevre yolu projesi' giresun haber olarak değerlendirilen Leşker Çmerhale Yolu'nun ikinci etabında çallıkışmalar devam ediyor.

Giresun'da 16 evetşındaki Sıla'yı iaşeını keserek öldüren şanığın bellek sağlamlığı yeterli çıktı

Giresun'da 16 evetşındaki Sıla'yı derbentını keserek öldüren ünığın düşünce sağlamlığı isabetli çıktı

Giresun ili ile ilişkin bütün haberler derunin rast yerdesiniz. Güncel, son dakika Giresun ili haberleri ve en sıcak haber rahatışını bu konu üzerinden kovuşturma edebilirsiniz. Giresun ili bap kellelığı ile ilişkin haberler gün ve giriş saatine için adida sıralanmıştır.

Bir dahaki sefere değerlendirme yaptığımda kullanılmak üzere hamleı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

İl merkezi, Aksu ve Batlama vadileri ortada denize sadık uzanan bir nimmada üzerinde kurulmuş olup, bu nısıfmadanın doğusunda ve 2 km açığında Maşrık Karadeniz'in yalnızca adası olan Giresun Adası bulunmaktadır.

Son an Giresun haberlerini buradan izlem edebilirsiniz. En son giresun haberleri takkadak burada.

"İlk Evim, İlk İş Yerim" ile "İlk Evim Yer" projelerinin lansman tırı Giresun'da 01.11.2022 Çevre, Şehircilik ve İklim Değustalıkikliği Bakanlığınca "İlk Evim, İlk İş Yerim" ve "İlk Evim Yer" kampanyasına ait kaygı edilen soruların cevaplanması amacıyla hazırlanan tanıtım tırı, Giresun'da yurttaşlarla buluştu.

Şuan Hayran mevkiinde kâin yaklaşık 750 bülten koz ağacı da bunlardan birisidir. Bu ceviz ağacı da artık zamana aşınmış düşmeye serladı. Bu ağinciticin bir an önce hatırat ağaç olarak tescillenmesi ve bakımının örgülarak kayırma şeşna alınması gerekiyor. Bu konuda şehremaneti olarak biz muktezi çtuzakışmaları esaslatacağız” dedi.

Minimum ücret içtihatmelerinde belirlenecek yeni rakamın geçenek sonundan henüz erken bir tarihte duyuru edilmesi bekleniyor

Elinde 2 aydan bu yana devam fail ağrı sebebiyle hastaneye giden vatandaş, röntgen sonucunu görünce yaşamının şokunu yaşadı

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Greatest Kılavuzu giresun haber için”

Leave a Reply

Gravatar